investeeriin

Teenused


Konsultatsioon ja mentorlus


Minu suurimad edusammud investeerimisteekonnal on toimunud tänu endast targematega konsulteerimisele. Seeläbi olen kokku hoidnud aega ja kolistanud läbi vähem ämbreid. Konsultatsiooni abil jõuad kiiremini kaugemale.

Oled konsultatsiooni oodatud nii alustajana kui ka juba tegutseva investorina, kes soovib tehtule ülevaadet saada. Arutlen Sinuga meeleldi nii rahatarkuse ABC, investeerimise kui ka karjääriplaneerimise teemadel.

Broneeri aeg siit: https://calendly.com/investeeriin/mentorlusJuba Steve Jobs tegi koosolekuid kõndides, sest see soodustab erksamat ajutööd. Investeerimismatkal me jalutamegi lummavas Aegviidu looduses, räägime värskes õhus rahast ja teeme mõtteharjutusi. Matk sobib ühele, kahele kui ka seltskonnale/kolleegidele.

Investeerimismatka eesmärk on jagada rahatarkust, mida hetkel päriselt vaja on. Loe lähemalt ja broneeri matk siit!


Kutsu mind inspireerima või rahatarkust jagama!

Kui soovid õpilastele, kolleegidele või üritusele elavat kõnelejat, siis mina tulen meeleldi oma teekonda ja rahatarkust jagama.

Minu avaliku kõne kogemustepagasisse kuulub kuus aastat õppejõu tööd, mitmed saalikoolitused, konverentsikõned ja seminarid. Lisaks naudin esinemist ettevõtetele: olen käinud rääkimas nii oma haridusteekonnast õpetajast IT-sse, esimestest sammudest investeerimismaailmas kuni palgatöölt lahkumiseni. Rahatarkust meeldib mulle jagada pea igas vormis :)

Minuga kontakteerumiseks palun täida allolev vorm.

    
Email again: